Blok38 Community
Kako biste pristupili forumu morate se Logovati. Ukoliko nemate akaunt, registrujte se! Hvala Smile
Blok38 Community
Kako biste pristupili forumu morate se Logovati. Ukoliko nemate akaunt, registrujte se! Hvala Smile
Blok38 Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Blok38 Community
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Grupa A i B gotove.

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
milance
Admin



Broj poruka : 86
Datum upisa : 30.09.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimeSub Okt 08, 2011 12:01 am

Grupe A i B su gotove. Ekipe koje su prosle iz A grupe su Tranquility i nece durmu , dok su iz grupe B dalje prosle ekipe WINNER i nWa.

Danas se igra grupa C, dok se sutra igra grupa D sa kojom ce biti zavrsena grupna faza.

Cestitamo klanovima koji su prosli dalje i zelimo srecu svim klanovima koji ce se u toku danasnjeg i sutrasnjeg dana i dalje nadmetati.
Nazad na vrh Ići dole
https://blok38.serbianforum.info
SpC




Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.10.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimeNed Okt 09, 2011 7:54 am

Сине честиташ ми на томе што ми нису дошли противници, хаварија! хахаа
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Dr3




Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.10.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimeNed Okt 09, 2011 8:40 am

hahahaha da kad se nastavlja turnir?
Nazad na vrh Ići dole
milance
Admin



Broj poruka : 86
Datum upisa : 30.09.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimeNed Okt 09, 2011 5:32 pm

da, na zalost ali tako je. Za sve 4 grupe uvek nebi dosle po 2 ekipe... samim tim je usran turnir, i cimanje svih nas i pisanje ovde je ocigledno dzaba bilo... bicete naknadno obavesteni za sve...
Nazad na vrh Ići dole
https://blok38.serbianforum.info
vldHORZ




Broj poruka : 10
Datum upisa : 02.10.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimeNed Okt 09, 2011 10:07 pm

a sto po te 2 ekipe koje su se pojavljivale sad lepo napravite 1/4 finale i to je to idemo dalje
Nazad na vrh Ići dole
milance
Admin



Broj poruka : 86
Datum upisa : 30.09.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimePon Okt 10, 2011 2:30 am

u grupi D se pojavila jedna ekipa, i to ne cela... samim tim ceo turnir je manje vise propao. ne znam sta ce biti, moram da pricam sa dakijem pa cemo vam reci sta ce biti.

@Trenutno u planu imamo neki lan turnir, videcemo, ovo ovako jednostavno neide... neozbiljno od klanova koji su se prijavili.
Nazad na vrh Ići dole
https://blok38.serbianforum.info
vldHORZ




Broj poruka : 10
Datum upisa : 02.10.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimePon Okt 10, 2011 2:33 am

pa nemojte sad da propadne utr lepo napravite 1/4 finale od ekipa koje su se pojavljivale odredite jednu ekipu koja ide direktno u 1/2 finale posto se u d pojavila jedan ekipa i resena stvar gotov tur
Nazad na vrh Ići dole
SpC




Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.10.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimePon Okt 10, 2011 3:55 am

Ти очекујеш да ти лан турнир буде успешан а они онлајн нисте скупили никога?
За лан турнир ти требају или одлична познаства, или више него одличан маркетинг и награде Wink
Nazad na vrh Ići dole
milance
Admin



Broj poruka : 86
Datum upisa : 30.09.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimePon Okt 10, 2011 6:22 am

SpC ::
Ти очекујеш да ти лан турнир буде успешан а они онлајн нисте скупили никога?
За лан турнир ти требају или одлична познаства, или више него одличан маркетинг и награде Wink

Sto se lana tice, nemoj nista da brines. Poznanstva imamo odlicna, isto tako i font ce biti veoma jak ako se organizuje. Samim tim sto ljudi placaju ucesce, bice i mnogo vise ljudi i svakako ce se svaka ekipa pojaviti. Takodje je mnogo laksa organizacija nego da se cimamo preko interneta.

Vise o tome ukoliko dodje do toga, i naravno uglavnom ce samo pozvane ekipe ucestvovati na turniru, a za tvoju informaciju vec barem 10 klanova je reklo da bi rado prihvatilo i ucestvovalo na turniru, neki od tih klanova su i ucestvovali na poslednjem wcg-u ...

@Nismo mi krivi za online turnir, vec ekipe koje nisu dosle, nisu ispostovale nas, a ni vas(ekipe), koji ste bili na serveru i ispostovali dogovor...
Nazad na vrh Ići dole
https://blok38.serbianforum.info
Dr.Dr3




Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.10.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimePon Okt 10, 2011 6:42 am

brate ja bi se prijavio za lan turnir Very Happy kao i sto sam se sad prijavio cekao sam sa ekipom....a ovo je sramota prijave se a ne dodju stvarno ne znam sta je tako tesko da budu u toliko sati na tom serveru jbt
Nazad na vrh Ići dole
tina^^




Broj poruka : 1
Datum upisa : 08.10.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimePon Okt 10, 2011 8:06 am

Mi smo dosli i pobedili, bili smo na serveru od 15 do 5 do kraja...i samo su ovi iz target zone bili, i mi smo ih dobili sa 16:2, vas sudija nije ni znao da namesti skriptu...sramota...
Nazad na vrh Ići dole
milance
Admin



Broj poruka : 86
Datum upisa : 30.09.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimePon Okt 10, 2011 9:05 am

tina^^ ::
Mi smo dosli i pobedili, bili smo na serveru od 15 do 5 do kraja...i samo su ovi iz target zone bili, i mi smo ih dobili sa 16:2, vas sudija nije ni znao da namesti skriptu...sramota...

Ja sam iskreno imao i drugih obaveza, a pored toga sta vredi sve kad su prve 3 grupe odigrane bez meceva. Ljudi su otisli u igraonice, iscimali se iz raznih delova grada, da bi na kraju videli da nema nista od meceva, i to u 2 grupe se desila ista stvar, momke poznajem.

Nije nasa krivica sto su drugi upropastili turnir, zato ce verovatno i biti odrzan taj lan turnir gde ce se prijaviti dosta ozbiljniji klanovi, gde ce biti nagradnog fonta, igrati se u odlicnim uslovima u jednoj od najboljih igraonica koje imamo.

@Vise o tome kad do toga i dodje, nebih nista unapred, ali eto, ako bude bilo nesto klanovi koji su dosli na svoje meceve bice obavesteni.

Mi se izvinjavamo, ali morate i nas razumeti...
Nazad na vrh Ići dole
https://blok38.serbianforum.info
Dr.Dr3




Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.10.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimePon Okt 10, 2011 9:14 am

nama se to desilo mi smo nWa. jebote mi cekali od 1 do 3 i nikog nema Razz
Nazad na vrh Ići dole
milance
Admin



Broj poruka : 86
Datum upisa : 30.09.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimePon Okt 10, 2011 9:24 am

Dr.Dr3 ::
nama se to desilo mi smo nWa. jebote mi cekali od 1 do 3 i nikog nema Razz
nzm o cemu pricas, bio si sa ortakom na cw-u kad sam vam reko da nisu dosli protivnici i da ste prosli dalje... to sto si ti mozda posle ostao do 3 nije moja stvar Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://blok38.serbianforum.info
vldHORZ




Broj poruka : 10
Datum upisa : 02.10.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimePon Okt 10, 2011 11:05 am

ja predlazem da ti lepo napises koje su ekipe prosle ti i ti su parovi odigra se to i zavrsimo poso nista nije tesko ako su neke ekipe ispalile u grupi to se na svakoj ligi desava lepo parovi 1/4 finala cepaj i to je to
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Dr3




Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.10.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimePon Okt 10, 2011 7:15 pm

pa mislio sam da cemo mozda nastaviti protiv neke druge ekipe iz druge grupe Razz pa kad cete reci ko je prosao a ko nije ?
Nazad na vrh Ići dole
milance
Admin



Broj poruka : 86
Datum upisa : 30.09.2011

Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitimePon Okt 10, 2011 11:42 pm

Vi i dalje ne zelite da razumete ili?

Dakle organizovali smo turnir za 16 ekipa, a prijavilo se 8. Gde je tu logika... krajnje nepostovanje turnira i vremena koje smo izdvojili , hvala vama koji ste se pojavili, ali zahvalite se ostalima sto je stvar takva kakva je....

Nazad na vrh Ići dole
https://blok38.serbianforum.info
Sponsored content





Grupa A i B gotove. Empty
PočaljiNaslov: Re: Grupa A i B gotove.   Grupa A i B gotove. I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Grupa A i B gotove.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prijave gotove!
» Grupa C
» Grupa A
» Grupa B
» Grupa C

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Blok38 Community :: Blok38 Turnir v1 by KGB :: Blok38 Turnir (INFO)-
Skoči na: